Aktivity, Nezařazené

Výstava středních škol SCHOLARIS 2013

Výstava středních škol SCHOLARIS  2013 a Den otevřených dveří gymnázia. Ve středu 20. 11. 2013 v tělocvičně Gymnázia, Šumperk proběhla výstava středních škol Olomouckého kraje. Návštěvníci mohli shlédnout prezentace studijních oborů středních škol z celého regionu i kraje.

Celou akci organizovala Schola Servis Prostějov ve spolupráci se šumperským gymnáziem. Propagační akce měla usnadnit rozhodování žákům devátých tříd základních škol o tom, na kterou školu si mají podat přihlášky. Návštěvníci – třídy žáků ze ZŠ a rodiče se svými dětmi – dostali od přítomných zástupců škol propagační materiály, mohli pohovořit se studenty a učiteli, kteří na škole působí, mohli shlédnout praktické ukázky řemesel.

Pro zájemce o studium na Gymnáziu, Šumperk jsme připravili paralelně s akcí Scholaris Den otevřených dveří školy. Studentští průvodci provedli zájemce po škole a referovali o aktivitách školy i o studiu na gymnáziu. Přítomní učitelé v infostánku v tělocvičně i učitelé jednotlivých předmětů ve škole zodpověděli všechny dotazy ke studiu jak ve čtyřletém, tak v osmiletém studijním oboru.

_MG_8914

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *