Aktivity, Aktivity - Biologie, Soutěže, Soutěže - Biologie

Biologická olympiáda kat.C,D – okresní kolo

V uplynulých týdnech proběhla okresní kola biologické olympiády pro nižší gymnázium – kategorie C a D. Obě se konala na SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk. Součástí byl test znalostí + poznávání přírodnín + laboratorní úkol + vstupní samostatný úkol. Naši školu reprezentovali vždy 4 žáci. V kategorii D (prima, sekunda) to byli: Anna Žůrková(I.A), Martina Drásalová (I.A), Jan Ristovský (II.A) a Štěpán Bartoš (II.A). V kategorii C (tercie, kvarta) : Karolína Smýkalová (III.A), Přemysl Pospíšil, Anna Schubertová a Kateřina Šebestová (všichni IV.A). Všichni dosáhli výborných výsledků a skvěle reprezentovali gymnázium. Nejvýše dosáhl Štěpán Bartoš, který ve své kategorii suveréně zvítězil a Katka Šebestová obsadila 3. místo. Oba si tím zajistili postup do krajského kola, které se bude konat v Přerově. Další umístění: Ristovský – 7, Žůrková – 8, Drásalová – 13, Schubertová – 12, Pospíšil – 18, Smýkalová – 19. Postupujícím gratulujeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. kabinet Bi (Vavříková)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *