Aktuality, Slideshow

Krátce: Zahajujeme školní rok a opravujeme omítku

Milé studentky a studenti,

snad jste v uplynulých prázdninových týdnech načerpali dostatek sil na příští školní rok. Zbývá už jen posledních pár volných dní, než se opět sejdeme.V pondělí 1. září 2014 bude zahájený nový desetiměsíční školní rok. První den tradičně zasvětíme třem třídnickým hodinám, ve kterých třídní učitelé seznámí žáky s organizací vyučování a provedou školení bezpečnosti. V 10:30 hod proběhne zahajovací shromáždění školy v tělocvičně.

Pro případné spojení do školy využijte telefony na p. Světlanu Dvořákovou (kancelář) – 588 188 511, pro organizaci pronájmů tělocvičny kontaktujte p. Šinkovskou, tel.  588 188 528. Telefony třídních učitelů najdete v seznamu kontaktů na tomto webu.

V prvním týdnu září proběhnou adaptační kurzy pro žáky budoucích prvních tříd a pro primu.
Primáni nastupují 1. 9. do školy, kde absolvují třídnické hodiny a dostanou informace k adaptačnímu kurzu, na který odjíždějí další den.
Studenti 1. ročníku čtyřletého studia a kvintáni v pondělí do školy nejdou. Podle sdělení organizátorů adaptačních kurzů se studenti dostaví na místa srazu, ze kterých bude třída odjíždět na týdenní pobyt. Potřebné informace a pokyny dostal každý prvák a kvintán poštou. Ti studenti, kteří na kurzy nejedou, přijdou ráno 1. 9. do školy. Ten student, který na kurz nejede a donese omluvenku od rodičů na dny kurzu, bude moci zůstat doma.

Oprava omítky: V rámci platné záruky proběhne v prvních dvou týdnech září oprava omítky – popraskané barvy na ostění oken staré budovy gymnázia na straně směrem do Masarykova náměstí. Pojišťovna uznala, že část dodaných polystyrénových výlisků byla špatná a díky tomu barva na oknech dobře nedrží. Opravu provede firma Ingres, s.r.o..

41

Letecký pohled na centrum Šumperka a budovy gymnázia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *