Aktuality

Organizace 1. dne a 1. týdne školy

V pondělí 1. 9. ráno se začíná od 8:00 třemi třídnickými hodinami v kmenových učebnách. V 10:45 se třídy přesunou do tělocvičny školy, kde proběhne krátké slavnostní zahájení školního roku. Od 11:00 hod. bude otevřena školní jídelna. Tento harmonogram prvního školního dne se týká i třídy I.A (PRIMA).

Od úterý 2. 9. začíná výuka dle běžného rozvrhu a suplování. Učebnice dostanou II.A, III.A a IV.A v úterý 2. 9. ráno v rámci třídnické hodiny, I.A po svém návratu z adaptačního kurzu v pátek 5.9.

Nové třídy 1.A, 1.B a 1.C (a také třída V.A) odjíždí v termínu 1.-5. 9. na adaptační kurzy. Do školy tyto třídy nastupují v pondělí 8. 9., kdy budou mít třídnické hodiny v 1.-4. vyuč. hod. a odpoledne se 1.A, 1.B, 1.C  účastní slavnostního přivítání nových studentů v klášterním kostele se začátkem v 16:00 hod. (to se netýká kvinty).

I.A v pondělí 1.9. bude mít 3 třídnické hodiny a účastní se zahájení školního roku. Na adaptační kurz jede v termínu 2.-4. 9. Po kurzu v pátek 5. 9. jde prima do školy, kde bude mít třídnické hodiny a dostane učebnice. Od pondělí 8. 9. už se učí prima dle rozvrhu a odpoledne v 16:00 se zúčastní akce v klášterním kostele.

V.A bude mít v pondělí 8. 9. v 1. a 2. vyuč. hod. třídnické hodiny a potom už pokračuje dle běžného rozvrhu.

2 komentáře

  1. Jiří Spáčil

    Mnoho úspěchů v novém školním roce přeje
    Jiří Spáčil

    • Tomáš Hlavsa

      Děkujeme velmi za přání, budeme se snažit, aby to byla dobrá a úspěšná sezóna! A na oplátku přejeme zase hodně zdraví!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *