Slideshow, Soutěže, Soutěže - Tělesná výchova

Stříbrný Corny atletický pohár družstev středních škol v atletice!

Po jasném vítězství družstev dívek i chlapců v okresním kole jsme napjatě čekali, jak velká proběhne generační výměna i u soupeřů startujících v krajském finále. Nutno přiznat, že jsme čekali bodové ztráty především v dívčím družstvu, kde zbylo z loňské bronzové republikové sestavy z různých důvodů pouze torzo,  u chlapců bodový výpadek neměl být příliš velký.

Výsledky nám bohužel daly za pravdu, i když bojovnost se našim družstvům nedala vůbec upřít.

Tentokrát si zlaté medaile a postup na Republikové finále vybojovalo v kategorii děvčat družstvo z Čajkovkého gymnázia Olomouc a v kategorii chlapců družstvo Slovanského gymnázia Olomouc, na naše družstva zbyly stříbrné poháry. Na třetích místech v kategorii dívek se umístilo CGNŘ Olomouc a u chlapců Gymnázium Hranice.

Přesto, že se letos postup do Republikového finále Corny poháru v Břeclavi nepodařil, děkujeme všem závodníkům jménem komise Tv za maximální přístup k reprezentaci školy a doufejme, že příští rok se vrátíme tam, kde si určitě zasloužíme být.

Za komisi Tv Petr Opekar

Krajské Corny

 

Foto zleva: Tomáš Křivohlávek (1500m), Nikola Smolková (200m, výška, štafeta), Veronika Opekarová (60m, 200m, štafeta – nejlepší bodovačka družstva dívek), Zuzana Vavříková (koule, výška), Marek Chrastina (dálka, 100m), Gabriela Vejchodová (koule), Tereza Křivohlávková (800m), Alena Langová (koule), Eliška Hegerová (benjamínek družstva – výška, dálka, štafeta)

Sedící. Vít Hromek (cokoliv, kdykoliv – 400m, výška, štafeta), František Dolníček (dálka, 100m, štafeta- nejlepší bodovač družsva chlapců), Daniel Soják (díky zranění – maskot), Ondřej Štolc (100m, 400m, štafeta)

Bohužel na fotografii chybí…. Veronika Dusová, Michaela Jílková, Lucie Velčovská, Erik Kotzmann, Jan Uhrin, Jakub Švub a Filip Tůma.

Výsledky: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=20784

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *