Aktuality

Výstava středních škol SCHOLARIS 2014

13. listopadu se uskuteční výstava středních škol SCHOLARIS 2014 pro Šumpersko a Zábřežsko. Tradičně v tento den konáme také den otevřených dveří gymnázia.

Ve čtvrtek 13. listopadu 2014 proběhne ve velkém sále tělocvičny gymnázia v Šumperku přehlídka středních škol SCHOLARIS 2014. Akci organizuje SCHOLA SERVIS, šumperské gymnázium již tradičně poskytuje této akci své prostory. Od 8:00 hod do 17:00 hod budou regionální i některé olomoucké školy nabízet informace o studiu, přehled otevíraných studijních oborů, propagační tiskoviny i demonstraci aktivit studentů. V dopoledních hodinách navštíví výstavu skupiny žáků z jednotlivých základních škol, odpolední hodiny jsou navštěvované zejména rodiči s dětmi. Vystavující střední školy se mohou přihlásit na stránkách www.scholaservis.cz, kde mohou napsat také své prostorové a organizační požadavky.

Výstava SŠ je tradičně doprovázena Dnem otevřených dveří Gymnázia, Šumperk. Zájemců z řad příchozích studentů se ujmou připravení studenti gymnázia, kteří budou dělat průvodce školou a studiem na ní. Uchazeči si budou moci prohlédnout učebny a prostory školy přímo za provozu a studentů se budou moci zeptat na cokoli, co je bude zajímat. Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

P1110204

Foto z expozice naší školy v tělocvičně.

P1110207

Pohled z galerie na vystavující střední školy.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *