Aktivity - Jiné, Nezařazené

Jídelníček školní jídelny nově na webu školy

Naše nová vedoucí školní jídelny paní Andrea Pavelková zareagovala na časté prosby studentů a rodičů o zveřejňování jídelníčku školní jídelny Gymnázia Šumperk i v elektronické podobě. Aktuální jídelníček, který sestaví a vygeneruje, bude vždy přístupný nejen v objednávkovém programu Strava.cz, ale trvalý odkaz bude umístěn také v sekci O škole-Školní jídelna.

Dobrou chuť!

2 komentáře

  1. Martin Elsner

    Dá se snadno využít veřejný portál jídelny z objednávkového systému – viz https://www.strava.cz/strava/stravnik/jidelnicky?&zarizeni=4081.

    • Karel Měšťánek

      Děkuji panu Elsnerovi za podnět. Bohužel při psaní tohoto článku a zejména při vytváření odkazu na jídelníček jsem nejprve vycházel ze zadání, která jsem dostal. Jeden z hlavních důvodů byl, že mnozí rodiče nechtějí hledat jídelníček na portálu Strava.cz a hlavně měli pocit, že se kvůli tomu musí na něj přihlašovat. Po té, co jsem si ověřil, že Váš odkaz na jídelníček školy je přístupný bez přihlašování, hned jsem vše podle toho předělal. Hlavně jste mi ušetřil spoustu práce, neboť to vypadalo, že budu muset každý týden nahrát nový jídelníček, který mi paní vedoucí pošle. Jen mi hlava nebere, že původní postup s vygenerováním a vkládáním jídelníčku doporučil přímo zaměstnanec starající se u nás o chod rozhraní Strava.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *