Aktuality

Scholaris 2018 a Den otevřených dveří školy

V úterý 6. 11. 2018 se v tělocvičně gymnázia uskutečnila tradiční výstava středních škol Olomouckého kraje SCHOLARIS 2018. Ve stejný den pořádala naše škola Den otevřených dveří. Čtěte více.

SCHOLARIS 2018 – výstavu středních škol našeho kraje organizoval Olomoucký kraj spolu s organizací Schola education. V tělocvičně gymnázia našli návštěvníci informační stánky více jak 40 středních škol našeho kraje. Žáci i rodiče získali komplexní informace o studiu na středních školách.

Den otevřených dveří školy se uskutečnil ve stejném čase, jako výstava Scholaris. Rodičům i žákům – zájemcům o studium na gymnáziu – jsme poskytli informace o přijímacím řízení v našem infocentru v tělocvičně. Poté připravení průvodci z řad studentů školy provedli návštěvníky školou a poskytli zevrubné informace o gymnáziu a studiu na něm. Náš den otevřených dveří byl určený nejen pro žáky z devátých tříd ZŠ, ale i pro rodiče a žáky – zájemce o studium v osmiletém gymnáziu. Všem, kteří se dne otevřených dveří nezúčastnili můžeme dát příslib opakování této akce 30. ledna 2019. O chystaném dni Vás budeme na našich stránkách informovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *