Aktuality

Scholaris 2018 a Den otevřených dveří školy

V úterý 6. 11. 2018 se v tělocvičně gymnázia uskuteční tradiční výstava středních škol Olomouckého kraje SCHOLARIS 2018. Ve stejný den pořádá naše škola Den otevřených dveří. Žákovskou i rodičovskou veřejnost srdečně zveme na obě akce. Čtěte více.

SCHOLARIS 2018 – výstava středních škol našeho kraje se uskuteční 6. 11. od 8:00 do 17:00 hodin. Akci organizuje Olomoucký kraj spolu s organizací Schola education. V tělocvičně gymnázia najdou návštěvníci informační stánky více jak 40 středních škol našeho kraje. Žáci i rodiče budou moci získat komplexní informace o studiu na středních školách. Vstup na akci je vchodem do tělocvičny (od Masarykovy knihovny).
Vystavující střední školy mohou pro přinesení vybavení svých stánků využít nejen hlavní vchod do tělocvičny, ale také nouzové vchody do sálu ze dvora školy. Tělocvična bude ráno otevřená již od 6:30 hod. Případné otázky nebo nadstandardní požadavky je možné řešit se školníkem p. Bartošem na tel. 588 188 526 (kontakt na mobil školníka může předat kancelář školy na tel. 588 188 511).

Den otevřených dveří školy se uskuteční ve stejném čase, jako výstava Scholaris. Rodičům i žákům – zájemcům o studium na gymnáziu – poskytne informace o přijímacím řízení pedagogický pracovník školy v našem infocentru v tělocvičně. Poté připravení průvodci z řad studentů školy provedou návštěvníky školou a poskytnou zevrubné informace o gymnáziu a studiu na něm. Náš den otevřených dveří je určený nejen pro žáky z devátých tříd ZŠ, ale i pro rodiče a žáky – zájemce o studium v osmiletém gymnáziu. Na všechny příchozí se těšíme a věříme, že návštěva školy i akce Scholaris 2018 bude přínosná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *