Aktuality

Rozlosování Školní florbalové ligy

Do letošního ročníku Školní florbalové ligy se přihlásilo 10 týmů, které budou rozděleny do 2 skupin po 5 týmech. Ve skupinách se družstva utkají systémem každý s každým a do vyřazovacích bojů postoupí 4 nejlepší družstva s každé skupiny. Zápasy ve skupinách začnou 22.1.2019. Přejeme všem týmům, co nejlepší výkony .

Rozlosování soutěže:

22.1.2019     14.30     IBK Tučňáci (G.2) x Bezední kelímci (3.C)                                   G.5                                           15.10     Barneyho koblížci (G.5) x Opekarovi andílci (4.A)                         1.A

                      15.50     Zoologická zahrada (1.A,B) x Škáp (G.7)                                    4.A

29.1.2019     14.30     4DMemesH3H3 (2.B) x Mirova sestra (3.A,B)                                  1.B

                    15.10     IBK Tučňáci (G.2) x Zoologická zahrada (1.A,B)                       3.A

                    15.50     Říše v Alence divů (G.8) x Škáp (G.7)                                         G.2

5.2.2019       14.30     Konstantní zklamání (4.C) x Mirova sestra (3.A,B)                      2.B

                    15.10     Barneyho koblížci (G.5) x 4DMemesH3H3 (2.B)                          4.C

                    15.50     Bezední kelímci (3.C) x Zoologická zahrada (1.A,B)                G.5

12.2.2019     14.30     Opekarovi andílci (4.A) x 4DMemesH3H3 (2.B)                          G.8

                    15.10     Říše v Alence divů (G.8) x IBK Tučňáci (G.2)                                  4.A

                    15.50     Konstantní zklamání (4.C) x Barneyho koblížci (G.5)                   G.2

26.2.2019     14.30     Mirova sestra (3.A,B) x Barneyho koblížci (G.5)                          4.C

                     15.10     Konstantní zklamání (4.C) x Opekarovi andílci (4.A)              G.5

                    15.50     Škáp (G.7) x IBK Tučňáci (G.2)                                                  4.A

5.3.2019      14.30     Říše v Alence divů (G.8) x Bezední kelímci (3.C)                          2.B

                     15.10     4DMemesH3H3 (2.B) x Konstantní zklamání (4.C)                          3.C

                      15.50     Mirova sestra (3.A,B) x Opekarovi andílci (4.A)                          4.C

19.3.2019     14.30     Zoologická zahrada (1.A,B)  x Říše v Alence divů (G.8)           G.7

                    15.10     Škáp (G.7) x Bezední kelímci (3.C)                                             G.8       

                    15.50     Dohrávka

26.3. 2019    14.40     Čtvrtfinále I

                    15.20     Čtvrtfinále II

2.4.2019       14.40     Čtvrtfinále III

                     15.20     Čtvrtfinále IV

 16.4.2019      14.40     Semifinále I

                      15.20     Semifinále II

 30.4.2019     14.40     Souboj o 3.místo

                      15.20     Finále

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *