Aktuality

Oslavy 100 let založení školy – spustili jsme web k oslavám

Gymnázium letos slaví 100 let svého založení. Plánujeme týden oslav. Čtěte více …

Všem absolventům i přátelům školy oznamujeme, že od roku 1919, kdy byla naše škola založena, letos uplyne 100 let. Toto kulaté výročí je velkým důvodem k tomu, abychom společně naše jubileum oslavili. Informace o tom, co všechno připravujeme, postupně zveřejníme na speciálním webu, který spustíme v březnu. Odkaz na tento web bude nepřehlédnutelný a naleznete jej na těchto našich stránkách.

Web bude zdrojem nejen organizačních informací k chystaným oslavám, ale nabídne také exkurze do minulosti, seznamy absolventů, galerie fotografií a některých  textů kronik.
Na webu budeme zveřejňovat termíny akcí a organizační pokyny k oslavám.

Nakonec uvádíme pár termínů, abyste si mohli udělat alespoň základní představu o době oslav:

Oslavy plánujeme na týden od 16. 9. do 21. 9. 2019, oslavy vyvrcholí v pátek 20. 9. a v sobotu 21. 9. 2019, kdy budeme organizovat dva dny otevřených dveří pro absolventy a veřejnost. Během slavnostních dnů se uskuteční různé akce, které budeme dopředu avizovat, a na které Vás pozveme.

Pro absolventy i přátele naší školy jsme spustili novou webovou ročenku, která zmapuje uplynulých sto let školy. Nabídne Vám také informace k akcím konaným v průběhu září. Web budeme průběžně doplňovat, zatím byl spuštěný jen historický kalendář a první náhled organizace oslav.
Na web oslav se dostanete kliknutím na barevné logo oslav v horní části našeho webu.

Těšíme se, že naše kulaté výročí oslavíte s námi!

 

1 Comment

  1. David Svrčina

    jsem tu teprve 6 měsíců ale je top u fejn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *