Aktuality

Informace pro uchazeče o studium!

Pro žáky ucházející se o studium na naší škole přinášíme důležité informace!

Přijatí uchazeči mají poslední možnost potvrdit zájem studovat na naší škole donesením zápisového lístku. Termín pro jeho podání vyprší ve středu 15. 5. (při zaslání lístku poštou musí být nejpozději v tento den lístek podaný na poštu).
Přijaté uchazeče jsme pozvali na rozřazovací jazykové testy, které se konají ve středu 29. 5. 2019. Pokud se přijatý uchazeč/přijatá uchazečka nemohou testů zúčastnit (školní výlet ap.), zašlete na náš školní mail krátkou informaci s omluvou. Pozveme Vás na náhradní termín testů.

Od čtvrtka 16. 5. začne vedení školy řešit opravná rozhodnutí – nepřijetí budeme měnit na rozhodnutí přijat/a u takového počtu uchazečů s odvoláním, který se rovná počtu žáků, kteří nedonesli zápisové lístky. Pracovníci kanceláře budou postupně telefonicky kontaktovat zákonné zástupce uchazečů a budou s nimi domlouvat převzetí opravených rozhodnutí.

Kancelář bude řešit odvolání denně od 7:30 do 15:00 hodin.

Víme, že zejména u nepřijatých uchazečů panuje značná nervozita. Přesto prosíme o trpělivost. Určitě se s zákonnými zástupci každého uchazeče telefonicky spojíme. Den před vypršením lhůty to zatím vypadá tak, že ve čtyřletém studiu budeme posouvat minimálně o 25 míst a v osmiletém studiu minimálně o šest míst.

Vedení školy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *