Aktuality

Oslavy 100 let založení školy na webu gymspk100.cz


Všem absolventům i přátelům školy oznamujeme, že od roku 1919, kdy byla naše škola založena, letos uplyne 100 let. Toto kulaté výročí je velkým důvodem k tomu, abychom společně naše jubileum oslavili. Informace o tom, co všechno připravujeme, postupně zveřejňujeme na speciálním webu gymspk100.cz, který jsme spustili v březnu. Na web oslav se dostanete také kliknutím na barevné logo oslav v hlavičce těchto stránek vpravo nahoře.

Web je zdrojem nejen organizačních informací k chystaným oslavám, ale nabízí také exkurze do minulosti. Web budeme průběžně doplňovat, postupně přibudou seznamy všech absolventů, galerie fotografií a některých  textů kronik. Cílem je udělat z něj webovou ročenku, která zmapuje uplynulých sto let školy.

Nakonec uvádíme pár termínů, abyste si mohli udělat alespoň základní představu o době oslav:

Oslavy plánujeme na týden od 16. 9. do 21. 9. 2019, oslavy vyvrcholí v pátek 20. 9. a v sobotu 21. 9. 2019, kdy budeme organizovat dva dny otevřených dveří pro absolventy a veřejnost. Během slavnostních dnů se uskuteční různé akce, které budeme dopředu avizovat, a na které Vás pozveme.

Těšíme se, že naše kulaté výročí oslavíte s námi!

1 Comment

  1. David Svrčina

    jsem tu teprve 6 měsíců ale je top u fejn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *