Aktuality, Slideshow

Ohlédnutí za oslavami 100 let Gymnázia Šumperk


Oslavy 100. výročí založení naší školy skončily. Na webových stránkách věnovaných těmto oslavám jsme pro Vás ze všech akcí připravili fotogalerie.

Stránky www.gymspk100.cz budou i nadále přístupné. Pokud máte tedy zájem pročíst si historii školy a další historické prameny, projít si kroniky (všechny jsou naskenované do formátu PDF), podívat se na fotografie školy, učitelských sborů, zjistit si jména absolventů ze všech tříd a maturitních ročníků a jejich třídní učitele, případně chcete vědět více o našich nejvýznamnějších absolventech a osobnostech spojených s naší školou, využijte tyto stránky, které plní funkci elektronické „STOROČENKY”.

Poslední akcí spojenou s oslavami bude Absolventský ples, který připravujeme na pátek 27. prosince 2019 od 18:00 hod. v Kulturním domě v Šumperku. Přijďte se v čase vánočním pobavit spolu s ostatními absolventy. Více informací a online prodej vstupenek najdete na ples.gymspk100.cz nebo na facebooku.

1 Comment

  1. Eva Pálková

    FINIS OPUS CORONAT – závěr korunuje úsilí! Bylo TO pětidenní KRÁSNO! Poděkování není jen slovo, je to zasloužená chvála v podobě nekonečna na nekonečnou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *