Aktuality

Cvičné přijímací zkoušky

Aktualizováno 26. 3. , Uzavření škol

Informuji uchazeče o čtyřleté studium na Gymnáziu Špk, rodiče uchazečů i další, že z důvodu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR o zrušení školních i mimoškolních akcí spojených s přítomností žáků ve škole a na akcích školy  jsou CVIČNÉ PŘIJÍMACÍ TESTY dne 11. 3. ZRUŠENY!
Cvičné testy organizované ve škole jsme nahradili testem zaslaným uchazečům na jejich mailové adresy. Spolu s testem posíláme také klíč správných odpovědí. Uchazeči přihlášení na přijímací zkoušky na naše gymnázium, kteří nejsou přihlášeni k zasílání informací, kteří cvičné testy nedostali, si mohou o testy zažádat na mailové adrese   uchazec@gymspk.cz    .

O dalším postupu školy ve věci přijímání uchazečů budeme informovat mailem.

Původní text 10. 3. ,  8:00 hod, který byl v průběhu dne aktualizován
Upozorňujeme přihlášené uchazeče z 9. tříd ZŠ (do čtyřletého gymnázia), že ve středu 11. března 2020 proběhnou cvičné přijímací testy z matematiky. Škola bude od 14:10 hod otevřená (vstup hlavním vchodem). Ve vestibulu najdou uchazeči pokyny a čísla učeben, ve kterých testy proběhnou. Testování začne ve 14:30 hod. Po testu v délce 60 min bude následovat společná oprava matematických úloh. Předpokládaný konec je plánovaný na 16:00 hodinu.

K testování potřebujete psací a rýsovací potřeby, kalkulačky nejsou povolené. Přezůvky není třeba nosit.

O týden později, ve středu 18. 3. proběhne za stejných podmínek test českého jazyka.

1 Comment

  1. Dotaz

    Dobrý den, proběhnou cvičné přijímací zkoušky i přes uzavření škol? Děkuji za odpověď,s pozdravem Hetmánková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *