Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » 2_Slideshow » Přání do nového roku 2022

Přání do nového roku 2022

Vytvořeno: -

Všem přátelům naší školy přejeme hodně krásných dní v počínajícím roce 2022. Užijte si v pohodě, ve zdraví a spokojenosti nastávající Vánoční svátky.

Milé žákyně a žáci,
kolegyně a kolegové učitelé,
vážení rodiče,

konec roku je vždy provázený nejen sváteční pohodou Vánoc, ale také rekapitulací toho, co se v téměř již uplynulém roce stalo a pronášením přání do blízké budoucnosti. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že rok nebyl zcela standardní, byl plný mimořádných událostí a našich reakcí na ně. Tak, jak tomu bývá vždy, něco se nám povedlo hodně a něco již méně. Nyní s blížícím se koncem kalendářního roku můžeme nejen bilancovat, ale také se zamyslet nad tím, co bychom chtěli, aby se v příštím roce splnilo. Právě v souvislosti s plným dopadem epidemie na školu v listopadu jsem si uvědomoval více než jindy, že přání zdraví do dalšího roku není jen obvyklá fráze, ale že je to právě to nejdůležitější. Když budeme zdraví, vše ostatní budeme moci nějak splnit, ovlivnit, či se o to alespoň snažit.

A tak dovolte, abych všem popřál pevné zdraví v příštích 12 měsících. Když k tomu přijde ještě taky spokojenost v práci a škole a trocha štěstí získaná v pravou chvíli, kdy jej potřebujeme, jistě to nikdo neodmítne. Tak ať se nám to splní…

Milan Maceček

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *