Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Studium » Podpora studia » Konzultační hodiny

Konzultační hodiny

Příjmení, jméno, titulKonzultační den (dny)DobaMísto konání
Bartoš Pavel, Mgr.čtvrtek10:55 – 11:40kabinet č. 205
Bártová Šárka, Mgr.pátek10:55 – 11:40kabinet č. 366
Bezděk Michal, Mgr.čtvrtek12:45 – 13:30kabinet č. 275
Bihuncová Helena, PhDr.čtvrtek11:50 – 12:35 kabinet č. 205
Brauner Martin, Mgr.čtvrtek12:45 – 13:30kabinet č. 362
Brussová Lenka, Mgr.čtvrtek10:55 – 11:40kabinet č. 301
Dorňák Jaroslav, Ing.úterý10:00 – 10:45kabinet č. 374
Grozmanová Lucie, Mgr.středa11:50 – 13:30kabinet č. 167
Haag Georgestředa10:55 – 11:40kabinet č. 305
Haag Jana, Mgr.pondělí11:50 – 13:30kabinet č. 305
Hegerová Lenka, Mgr.středa11:50 – 13:30kabinet č. 263
Hlavsa Tomáš, Mgr.úterý12:45 – 13:30kabinet č. 263
Holá Pavla, Mgr.středa10:55 – 11:40kabinet č. 401
Hradišová Hana, Mgr.středa12:45 – 13:30 kabinet č. 201
Jankovská Marie, Mgr.čtvrtek10:00 – 10:45, 11:50 – 12:35kabinet č. 275
Kadlecová Šárka, Mgr.středa11:50 – 12:35kabinet č. 209
Kníř Oldřichpondělí14:25 – 15:10kabinet č. 311
Kučerová Bohumila, PhDr.středa11:50 – 13:30kabinet č. 201
Kvasnica Pavel, Mgr.středa11:50 – 12:35kabinet č. 305
Maceček Milan, Mgr.úterý13:35 – 14:20ředitelna
Machačová Martina, Mgr.čtvrtek11:50 – 12:35kabinet č. 401
Měšťánek Karel, Mgr.úterý14:25 – 15:10kabinet č. 374
Mikuláš Marek, Mgr.pátek10:00 – 10:45kabinet TV
Minářová Hana, Mgr.úterý12:45 – 13:30 kabinet č. 404
Mutinová Lenka, Mgr.středa10:00 – 10:45kabinet č. 311
Navrátil Michal, Mgr.úterý10:00 – 10:45 kabinet č. 361
Opekar Petr, Mgr.středa10:00 – 10:45kabinet č. 167
Opekarová Veronika, Mgr.čtvrtek 13:35 – 14:20 kabinet č. 167
Pálková Evapondělí – pátekpřestávky, volné hodinyG-knihovna
Papoušek Zdeněk, Mgr.úterý10:00 – 10:45kabinet č. 377
Polášek Milan, PaedDr.pondělí11:50 – 12:35kabinet č. 310
Polišenská Hana, Mgr.pondělí13:35 – 14:20kabinet č. 301
Pospíšilová Regina, Mgr.čtvrtek11:50 – 12:35kabinet č. 404
Průša Lubomír, Mgr.pondělí11:50 – 12:35 kabinet č. 363
Průšová Silvie, Mgr.čtvrtek13:35 – 14:20kabinet č. 404
Roháčková Libuše, Ing.úterý, středa, čtvrtek9:40 – 10:00kabinet č. 344
Říhovský Filipčtvrtek10:55 – 11:40kabinet č. 344
Schubertová Renáta, Mgr.pondělí14:25 – 15:10kabinet č. 209
Skrbková Veronika, Mgr.úterý11:50 – 13:30kabinet č. 201
Starley Dominic, MA.pondělí11:50 – 12:35kabinet č. 404
Strnad Radomír, RNDr.čtvrtek10:00 – 12:35kabinet č. 369
Svatoň Jaroslav, PaedDr.úterý14:25 – 15:10kabinet č. 275
Šabršulová Helena, Mgr.pátek10:00 – 10:45kabinet č. 366
Šimková Klára, Mgr.středa, čtvrtek8:55 – 13:30kabinet č. 271
Šrámková Jana, Mgr.pátek10:55 – 11:40kabinet č. 245
Tesařová Daniela, Mgr.úterý10:55 – 11:40kabinet č. 244
Vavříková Lenka, Mgr.středa/čtvrtek13:35 – 14:20/12:45 – 13:30kabinet č. 167
Vinklerová Miroslava, Mgr.pondělí10:00 – 10:45kabinet č. 245
Voráč Jiřípátek12:45 – 14:20 kabinet č. 369
Vykydal Tomáš, Mgr.čtvrtek11:50 – 12:35kabinet TV
Zatloukalová Gabriela, Mgr.čtvrtek11:50 – 13:30kabinet č. 376
Zelená Kateřina, Mgr.pondělí10:55 – 11:40kabinet č. 309
Ziková Lenka, Mgr.úterý11:50 – 13:30kabinet č. 274