Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Baskeťáci z NG třetí v okresním finále

Baskeťáci z NG třetí v okresním finále

Vytvořeno: -

Libina – Ve čtvrtek 18. dubna proběhlo v tělocvičně ZŠ Libina okresní kolo v košíkové žáků 8. a 9. tříd.

Do boje nastoupili také naši žáci, ale bohužel jenom v pětičlenné sestavě, což nakonec výrazně ovlivnilo konečný výsledek.

Sestava ve složení Marian Skála, Jáchym Mikuláš, Jan Pospíchal (G3), Mikuláš Balušík a David Škrabal (G4)vybojovala nakonec třetí místo, když podlehla pouze žákům ze ZŠ Sluneční Šumperk a ZŠ Postřelmov. S borci z Libiny a 6. ZŠ Šumperk si naši „baskeťáci“ poradili a bez problémů je přehráli. Nadějí do příštího roku je fakt, že jádro týmu bude moci reprezentovat i příští rok a tím se naděje na postup do kraje zvyšuje. Děkuji všem za reprezentaci naší školy.

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *