Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Erasmus znovu a znovu…

Erasmus znovu a znovu…

Vytvořeno: -

Mění životy, otevírá mysl!

Druhý výměnný pobyt našich žáku se Španělskem

Minulý týden nás již po druhé navštívilo v rámci programu Erasmus deset studentů a dva učitelé z partnerské školy I.E.S. Al-Qázeres ze španělského města Cáceres.

Dny byly plné akcí, cestování, poznávání se a veselí. Španělští přátelé byli ubytováni v rodinách, užili si pestrého programu, který jim naši žáci druhého ročníku připravili. Někteří při poznávání našich zvyklostí a kultury zažili rej studentského majálesu, jiní poznávali památky našeho kraje – hrady, zámky, Dolní Moravu, zahráli si bowling a uspořádali grilování.

V pondělí všichni navštívili Prahu a prozkoumali hlavní památky Pražského hradu, v úterý si prohlédli naši školu, zahráli hry, shlédli naše město z radniční věže a užili si zábavné odpoledne v termálech ve Velkých Losinách.

Návštěva utekla jako voda a všichni se těší na další setkání na podzim!

Silvie Průšová

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *