Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Krajské finále basketbalu hochů – „bramborové“

Krajské finále basketbalu hochů – „bramborové“

Vytvořeno: -

Na  prostějovské palubovce  se naši baskeťáci utkali se soupeři z Olomouce, Prostějova a Přerova. Letošní turnaj byl velmi vyrovnaný.  S favorizovaným Prostějovem jsme první poločas hráli zcela rovnocennou  partii. Ve druhé půlce však byli domácí  lepší,  přestože naši hráči na palubovce skutečně dřeli.   Další dvě utkání bohužel skončila nejtěsnějším rozdílem jednoho koše v náš neprospěch.  Přes zklamání z celkového výsledku,  naše družstvo zanechalo sympatický herní dojem a dobře reprezentovalo naši školu. Celý turnaj jsme odehráli pouze v osmi hráčích. Ondra Holý, Radim Vavřík, Jan Bartoň, Jan Harapát a Marek Bednář budou mít šanci zabojovat opět příští rok. Maturantům Tondovi Harapátovi, Matěji Kökörčinovi a Vojtovi Matyášovi děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně štěstí v závěru studia.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *