Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Regionální kolo soutěže YPEF ovládli studenti našeho gymnázia

Regionální kolo soutěže YPEF ovládli studenti našeho gymnázia

Vytvořeno: -

Ve čtvrtek 20.5.2021 prezenčně a současně on-line proběhlo regionální kolo soutěže Mladí lidé v evropských lesích – YPEF (Young People in European Forests). Soutěžící družstva absolvovala písemný test, složený z otázek o lesnictví, rostlinách a živočiších vyskytujících se v lese a v jeho blízkosti.

Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích (ZŠ i SŠ). V kategorii ZŠ zvítězilo jasně naše družstvo ve složení Filip Vyskočil, Pavla Šimová, Alena Kubíčková (všichni G4), které získalo plný počet bodů.

Filip Vyskočil, Pavla Šimová, Alena Kubíčková

I v kategorii SŠ mělo naše družstvo plný počet bodů. Družstva však byla vyrovnanější, a tak se nakonec naši podělili o vítězství s dalšími dvěma týmy. Reprezentovali nás Aleš Janderka (2.A), Vojtěch Vyskočil (3.A), a Martina Drásalová (G8).

Aleš Janderka, Martina Drásalová, Vojtěch Vyskočil

Všem studentům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k Vítězství!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *