Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Podávání přihlášek na střední školy se blíží

Podávání přihlášek na střední školy se blíží

Vytvořeno: -

Určeno uchazečům o studium  na naší škole

V úterý 8. listopadu na Gymnáziu, Šumperk proběhl Den otevřených dveří. Odhadujeme, že asi 120 žáků si prohlédlo naši školu a zajímalo se o studium ve čtyřletém i osmiletém gymnazijním oboru.
Ti, kdo se z různých důvodů  Dne otevřených dveří nemohli zúčastnit, mohou využít druhý den otevřených dveří, který konáme v lednu 24. 1. 2023. V tento den bude od 12:00 do 17:00 hodin zpřístupněna škola a jednotlivé předmětové komise připraví prezentace své činnosti, zájemci budou moci získat úplný přehled o aktivitách školy i průběhu studia v obou oborech.

Gymnázium nabízí také službu zasílání informací pro zaregistrované zájemce o přijímací zkoušky.
Registrovaným žákům a rodičům budeme vždy s týdenním předstihem zasílat informační maily s pozvánkou na Den otevřených dveří, informace k podávání přihlášek, informace a přihlášky na cvičné přijímací zkoušky, které budeme opět organizovat, informace o termínech a přípravě na ostré přijímačky a konečně také informace o vyhlašování výsledků zkoušek a o případném odvolacím řízení.

Registrace k zasílání informačních mailů je jednoduchá.
Na mailovou adresu   uchazec@gymspk.cz   zašlete krátkou zprávu, např.
Mám zájem dostávat informace z gymnázia, Šumperk k přijímacím zkouškám do čtyřletého (nebo osmiletého – pozn. vyberte) studia.“
Informace začnou chodit od ledna 2023 na mail, ze kterého jste zprávu poslali.

Těšíme se na spolupráci!
Milan Maceček

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *