Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Úspěch na Krajském kole v basketbalu – Jsme stříbrní!

Úspěch na Krajském kole v basketbalu – Jsme stříbrní!

Vytvořeno: -

Chlapci ze školního basketbalového týmu nedávno reprezentovali naší školu na krajském kole v Šumperku a odvedli skvělou práci. V úvodním zápase se statečně postavili favoritům z Gymnázia Jiřího Wolkera, drželi krok až do druhé poloviny. I přes odskočení soupeře nakonec neztratili elán a bojovali do posledních chvil, i když se jim nepodařilo stáhnout dvacetibodové manko.

Druhý zápas proti Gymnáziu Čajkovského Olomouc byl klíčový, neboť šlo o boj o druhé místo. Naši hráči předvedli skvělý výkon, ačkoliv náskok se několik minut před koncem ztenčil na pouhé 3 body. Skvělá týmová práce a klidné nervy našich hráčů však zajistily vítězství a pevné druhé místo.

Poslední zápas s Gymnáziem Jeseník byl od začátku ve znamení naší dominance. S přesvědčivým výkonem jsme získali druhé vítězství, což nás potvrdilo na krásném druhém místě v krajském kole. Gratulujeme všem hráčům ke skvělým výkonům a těšíme se na další úspěchy našeho basketbalového týmu!

Jan Suchomel

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *