Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Slideshow » Biologové v krajských kolech BiO kategorie „A“ i „B“ ukázali nejen dobrou formu, ale i výborné výsledky!

Biologové v krajských kolech BiO kategorie „A“ i „B“ ukázali nejen dobrou formu, ale i výborné výsledky!

Vytvořeno: -

V krajských kolech BiO dosahuje naše škola již tradičně výborné výsledky, což se ukázalo i letos, kdy naši „olympionici“ získali perfektní umístění na předních příčkách celkového pořadí.

Nejlepšího výsledku dosáhl Filip Vyskočil (G6), který zvítězil v kategorii „B“, a se ziskem 117b.  (90% podílem z celkových bodů) se stal úspěšným řešitelem. Dosáhl tak již tak šestého vítězství, kdy podobně již v předchozích letech vyhrál dvakrát kategorii „C“ i „D“. Vzhledem k tomu, že je studentem G6 = druhého ročníku, bude příští rok konečně reprezentovat v elitní kategorii „A“ s možností postupu do Republikového finále.

Druhá v kategorii „B“ skončila Antonie Kesslerová (2.C), která se stala úspěšnou řešitelkou a obsadila celkové 8. místo. Musím podotknout, že pokud přidá v poznávačce, tak může bojovat i o příčky nejvyšší.

V kategorii „A“ reprezentoval naše řady Aleš Janderka (4.A), který obsadil výborné 7. místo a hned za ním na místě 8. skončila Jana Žalio z (G8).  V obou kategoriích postoupilo do krajského kola 25 soutěžících.

Všem našim biologům děkuji za předvedené výkony a reprezentaci školy!

Za komisi Bi Petr Opekar

Výsledky BIO KKA

Výsledky BiO KKB

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *