Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Slideshow » Probuďme dvůr šumperského Gymnázia

Probuďme dvůr šumperského Gymnázia

Vytvořeno: -
Děkujeme! ❤❤❤

Občas se v našich životech dějí věci, které je těžké pochopit a nejlepší bude je přijmout. Úžasná vlna podpory, kterou jste nás zahrnuli v uplynulých 38 dnech a zejména pak v posledním týdnu, byla prostě dechberoucí.  Ukázali jste nám, že stojí za to snít o velkých změnách. Nyní se ze snu stala realita a my už podnikáme konkrétní kroky, abychom co nejlépe využili každou darovanou korunu. 

Podívejte se sami na naši dárcovskou stránku, kolik jsme nakonec od podporovatelů vybrali.

——————————————————————————————————————–

Kdysi místo plné života, dnes spíše prázdný prostor, který lidem ve škole kromě parkování mnoho nepřináší. Více než 20 let náš dvůr čekal na pravou chvíli, jež snad nyní přichází. V uplynulém roce jsme našli odvahu proměnit velký potenciál školního vnitrobloku v reálný plán jeho obnovy. Přidejte se k nám a společně „Probuďme dvůr“!

My, vyučující, pracující na Gymnáziu Šumperk, se snažíme školu rozvíjet co nejlépe, aby poskytovala kvalitní vzdělávání a nabízela příjemné a moderní prostředí svým studentkám a studentům. Právě teď jsme připraveni výrazně zlepšit školní vnitroblok. Ten byl před mnoha lety využíván jako sportovní hřiště. Po vybudování nové tělocvičny ale ztratil své uplatnění. Jsme rozhodnuti vdechnout mu nový život a provést kompletní obnovu. Ke spuštění revitalizace potřebujeme ještě část finančních prostředků. A to je právě moment, kdy Vám nabízíme možnost zapojit se.

Přijít s myšlenkou obnovy školního dvora v současné době nebylo jednoduché. Primární je samozřejmě zajištění provozu, proto velká část peněz zřizovatele hradí energie a další náklady spojené s běžným chodem školy. Zahájení rekonstrukce však odkládat nechceme!

Díky dobrému hospodaření se nám v minulých letech podařilo uspořit část prostředků, které můžeme nyní využít. O příspěvek žádáme také soukromé Nadace a spřátelené firmy. V případě úspěchu naší žádosti věříme i v podporu našeho zřizovatele, tím je Olomoucký kraj. 

Pro úspěšné provedení první etapy rekonstrukce dvoru nám chybí ještě 500 000 Kč. Připojte se k našemu úsilí a společně „Probuďme dvůr Gymnázia Šumperk“! Budeme vděčni za jakoukoli podporu, ať už v podobě finančního daru, nebo sdílení s okruhem Vašich známých. Věříme, že oslovením mnoha lidí můžeme i po menších kapkách spustit povodeň.

Stačí přejít na tento odkaz. Na naší dárcovské stránce se dozvíte vše potřebné. Pokud by Vám přece jen nějaká informace chyběla, kdykoli se na nás obraťte. Kontaktní osobou zodpovědnou za tento projekt je Ondřej Hampl – e-mail: hampl@gymspk.cz, tel.: 721 566 543.

Dárcovská stránka: https://www.darujme.cz/probudmedvur

Děkujeme Vám,

Milan Maceček – ředitel Gymnázia Šumperk

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *