Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Slideshow » Prezenční výuka v červnu

Prezenční výuka v červnu

Vytvořeno: -

Milé žákyně, milí žáci, v pondělí 24. května jsme obnovili prezenční výuku ve škole. Znamená to, že nejen žáci nižšího gymnázia, kteří zpočátku chodili do školy rotačně, ale také všechny ostatní třídy vyššího gymnázia opět pokračují v normálním vyučování ve škole. Na webu najdete aktualizovaný poslední platný rozvrh, podle kterého výuka bude probíhat.

Na poradě učitelů jsme se domluvili, že zůstane v platnosti tabulka na G disku, do níž budou učitelé zapisovat testy (abyste Vy měli větší přehled a učitelé kontrolu, aby nebylo více testů v jednom dni).

Podmínkou pobytu v prostorách školy budourespirátory nebo roušky (žáci NG mohou mít roušku), které musíte mít nasazené při pohybu uvnitř školy, na chodbách, v školní jídelně, v šatnách. Škola disponuje i rezervní zásobou roušek pro žáky, pro případ jejich znehodnocení nebo opotřebování (vydává kancelář školy). Ve vyučování v době, kdy žáci sedí v lavici je možné od 8. 6. vyučovat bez nasazené ochrany úst. Tělesná výchova se bude učit primárně venku, (s organizací Vás seznámí tělocvikáři, cvičit se bude bez roušek).

Podmínkou účasti ve výuce je podle opatření miniserstva zdarvotnictví testování žáků antigenními testy. Organizaci testů již znáte, testovat budeme každé pondělí v první vyučovací hodině. Pokud žák přijde do školy později (nebo do školy až v dalších dnech), testovat bude kancelář školy ve sborovně. Školní antigenní test může žák nahradit dokladem o výsledku jiného testu, který provedlo zdravotnické zařízení, nebo dokladem o prodělané nemoci v posledních 3 měsících.

Zde si můžete stáhnout podrobnější pokyny k provozu školy:

Všem žákům přejeme po po 7 měsících dobrý start prezenční školní docházky a také to, abyste si užili po dlouhém čase opět setkání se svými spolužáky.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *