Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Okresní přebor škol v orientačním běhu

Okresní přebor škol v orientačním běhu

Vytvořeno: -

Pro orientační běžce začala s příchodem jara sezóna také v v rámci  soutěž škol.  Stejně jako v podzimní části se naši orienťáci ani tentokrát neztratili!

V závodě který se uskutečnil 10.5.  v areálu SOŠ Šumperk  v kategorii D 9 obsadila Eliška Zaoralová 1. místo, Ema Richtrová byla druhá a na Terezu Vavříkovou zůstala nepopulární bramborová pozice.  V nejstarší kategorii děvčat DS byla Štěpánka Zindulková druhá těsně před Julií Šánovou.  Naši  nejmladší chlapci   Matěj Heiser a Ondřej Ryszkowski obsadili ve své kategorii H7 první a třetí místo. V H9 na Honzu Paloncýho zůstala nevděčná bramborová medaile stejně jako na Honzu Šperlicha v  nejvyšší kategorii HS.   Děkujeme všem zúčastněným  za reprezentaci školy a budeme jim držet palce na krajském přeboru, který se uskuteční už příští týden.