Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Aktuality » Udělej si místo na ponožky od ježíška

Udělej si místo na ponožky od ježíška

Vytvořeno: -

Již poosmé prosíme o obnošené šatstvo pro lidi, o které se stará šumperská Armáda spásy. Sbírku pořádáme proto, že oblečení, které ukládáte do kontejnerů, bohužel nepomáhá v místě. Je odváženo tam, kde fungují firmy vlastnící tyto kontejnery. Samozřejmě také pomáhá a nepřichází nazmar, jen zkrátka jinde než v Šumperku.

Vítáno je jakékoliv oblečení, zvláště však ponožky, spodní prádlo, čepice, rukavice, šály a zimní bundy i boty. Proberte doma skříně a připravte si prostor na dárky :). 

Sbírka „Udělej si místo na ponožky od ježíška“ letos proběhne v trochu jiné verzi než obvykle: chtěli bychom finančně pomoci projektu vrstevnického provázení Na cestě. Proto bychom rádi oblečení nabídli k prodeji za symbolické ceny studentům a návštěvníkům našeho Vánočního jarmarku 20.12.

Prosíme, pokud si nepřejete, abychom Vámi darované oblečení (nebo jeho část) do prodeje zahrnuli, označte přinesené igelitové tašky či krabice nápisem NEROZBALOVAT.

Prosíme o doručení v pondělí 18. 12. nebo v úterý 19.12. ráno v době 7:30 – 8.00 nebo o velké přestávce k soše u hlavního vchodu. Rodiče mohou přijet autem i do dvora – převezmeme oblečení z druhé strany. 

Regina Pospíšilová

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *