Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Slideshow » Cvičné přijímací zkoušky

Cvičné přijímací zkoušky

Vytvořeno: -

Cvičné přijímačky letos budeme organizovat ve škole v průběhu měsíce března. Uskuteční se vždy ve středu, dva týdny po sobě. Jeden týden uchazeči napíší test matematiky, druhý týden se uskuteční test z českého jazyka. Testy připraví naši vyučující s využitím typových úloh z minulých let přijímaček. Po cca hodinovém testu uchazeči test společně s vyučujícím opraví, čímž získají okamžitou zpětnou vazbu.

Gymnázium, Šumperk organizuje cvičné testy jen pro uchazeče, kteří na naši školu podali přihlášku. Testy z českého jazyka a matematiky se budou konat takto:
– dne 8. března odpoledne, od 14:30 do 16:00 hodin, se uskuteční test matematiky.
– dne 15. března odpoledne, od 14:30 do 16:00 hodin, se uskuteční test z českého jazyka
Uchazeči o čtyřleté gymnázium se na testy mohou přihlásit tímto přihlašovacím formulářem. Upozorňuji přihlášené, že přihláška nám eviduje pouze počet uchazečů. Neposíláme zpětné potvrzení o přijetí přihlášky. Přihlášení uchazeči v uvedené dny přijdou do školy (vstup hlavním vchodem) a test napíší.
Náhradní termín testů nebudeme konat. Pokud se někdo nebude moci testů zúčastnit, není třeba se omlouvat. Přihlašovací formulář umožňuje opravit přihlášku i po odeslání. Prosíme – pokud např. onemocníte, změňte své přihlášení, abychom měli aktuální počty přihlášených.
Pro přihlášení klikněte na níže uvedený odkaz a vyplňte přihlašovací formulář. Vaše přihlášení na cvičné přijímačky bude zaznamenáno.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_FHxolPH4XTCVOlumwFlWOntqvP2Bq82L03MNAfoUtt2l4A/viewform?usp=sf_link

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *