Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Slideshow » Úprava výuky od 5. 10. 2020

Úprava výuky od 5. 10. 2020

Vytvořeno: -

Žákům školy i rodičům oznamujeme, že z nařízení Krajské hygienické stanice pro Olomoucký kraj bude v naší škole od 5. října i nadále probíhat výuka s níže popsanými úpravami.

Dne 1. 10. 2020 vydala KHS v Olomouci nařízení KHSOC/36995/2020/RED, kterým upravuje výuku na středních školách v Olomouckém kraji takto:
Výuka bude probíhat i nadále podle rozvrhu, prezenčně, ve všech oborech studia, s následujícími úpravami: Hygienická stanice nařídila, že v předmětu hudební výchova zakazuje realizovat aktivitu „zpěv“. Hygienická stanice nařídila, že v předmětu tělesná výchova se nebude realizovat aktivita „sportovní činnosti“. V naší škole tedy budeme v následujících dvou týdnech v hudební výchově probírat jen hudební teorii a v tělocviku budou plánované buď procházky do města či přírody, nebo místo tělocviku naplánujeme jiné hodiny (semináře, besedy, využití hodin pro jiné předměty).

Za zmatky způsobené tím, že v médiích jsou zveřejňovány jiné, často protichůdné, informace nemůžeme. Žádám žáky školy, aby se řídili pouze informacemi vedení školy. Pokyny týkající se výuky budou průběžně aktualizovány. Další informace čekejte okolo 15. října, kdy bude ze strany ministerstva a hygieny situace vyhodnocena a budou přijata další opatření, nebo bude vyhlášené nařízení zrušené.
Vedení školy

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *