Přejdi na obsah
Gymnázium Šumperk » Slideshow » Zahajujeme školní rok

Zahajujeme školní rok

Vytvořeno: -

Všem žákyním a žákům, stejně jako jejich rodičům oznamujeme, že ve čtvrtek 1. září zahájíme nový školní rok. Jménem vedení školy i všech pedagogů gymnázia přeji studentům, aby následujících 10 měsíců studia probíhalo úspěšně.

Za školu si přejeme to, aby již nenastala stejná situace jako v posledních dvou školních letech, kdy jsme byli nuceni upravovat výuku v závislosti na šířící se epidemii koronaviru. Počítáme však s tím, že ani letošní školní rok nebude klidný. Škola bude jistě muset reagovat na ekonomickou a energetickou krizi. Věřím však, že výše uvedené by nemělo příliš zasahovat do pravidelné školní docházky našich žáků.

Ve čtvrtek 1. 9. proběhne první školní den. Třídní učitelé tradičně proškolí žáky svých tříd v bezpečnosti práce ve škole a v požární ochraně. Třídy absolvují úvodní 3 třídnické hodiny (v době 8:00 až 10:45 hod), od 11:00 proběhne krátké shromáždění v tělocvičně, kde žáky přivítá po prázdninách  vedení školy. Všechny třídy zahajují od 8:00 hodin s výjimkou tříd 1.A, 1.B a 1.C, které mají začátek třídnických hodin posunutý na 9:00 hod.

Všem žákyním a žákům školy přeji DOBRÝ START a úspěšný další školní rok.
Milan Maceček

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *